Kąty Luteckie: Próba samobójcza przy lesie

Kąty Luteckie: Próba samobójcza przy lesie

 dniu 23 grudnia 2018 r. o godz. 15.43 zostaliśmy zadysponowani przez SK KP PSP w Strzyżowie, do przysiółku...

10 lat służby w OSP Konieczkowa

10 lat służby w OSP Konieczkowa

W dniu 7 grudnia 2018 roku nasz tabor bojowy opuścił samochód ratowniczo - gaśniczy Iveco Slrt. Przez...

Konieczkowa: Plama oleju

Konieczkowa: Plama oleju

W dniu 25 listopada 2018 r. o godz. 21.00 otrzymaliśmy zadysponowanie przez SK KP PSP w Strzyżowie do plamy...

Odbiór Iveco w firmie BOCAR

 

W dniu 13 grudnia 2008 roku Zarząd naszej jednostki na czele z Wójtem oraz Skarbnikiem Gminy Niebylec wyjechaliśmy o godzinie trzeciej nad ranem do Korwinowa celem ostatecznego odbioru samochodu po karosażu. Po dokonaniu szczegółowego odbioru szczęśliwie powróciliśmy do naszej remizy.

Podsumowując całokształt i procedurę pozyskania samochodu pożarniczego pragnę tu i z tego miejsca złożyć serdecznie podziękowania dla Wójta Gminy mgr Zbigniewa Koraba, za trud i wysiłek włożony osobiście w pozyskanie samochodu.

Również gorące i serdeczne podziękowania składam dla Skarbnika Gminy mgr Edwarda Wolanina, dziękuję serdecznie druhom naszej jednostki:<br>
Krzysztofowi Daszkowskiemu, Stanisławowi Daszkowskiemu, Pawłowi Baszakowi, Markowi Pakli, oraz innym druhom, którzy swoją działalnością pośrednio lub bezpośrednio przyczynili się do wzbogacenia naszej Jednostki o kolejny samochód.

Na podsumowanie pozyskania samochodu pożarniczego chciałbym życzyć druhom wszystkich jednostek z całego kraju, aby w swoich szeregach znaleźli tak życzliwego Wójta jak nasz, który swoją postawą służyłby społeczeństwu nie tylko w zakresie swoich obowiązków służbowych, ale także w szczytnych sprawach nie zważając ile prywatnego czasu poświęca angażując się w sprawy zapewniające poprawę gotowości bojowej jednostek ochrony p-poż.


Ze strażackim pozdrowieniem
                                                                                                           dh Marek

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

STATYSTYKA WYJAZDÓW

Statystyka wyjazdów OSP Konieczkowa aktualna na dzień 31.12.2018r.

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu