Kąty Luteckie: Próba samobójcza przy lesie

Kąty Luteckie: Próba samobójcza przy lesie

 dniu 23 grudnia 2018 r. o godz. 15.43 zostaliśmy zadysponowani przez SK KP PSP w Strzyżowie, do przysiółku...

10 lat służby w OSP Konieczkowa

10 lat służby w OSP Konieczkowa

W dniu 7 grudnia 2018 roku nasz tabor bojowy opuścił samochód ratowniczo - gaśniczy Iveco Slrt. Przez...

Konieczkowa: Plama oleju

Konieczkowa: Plama oleju

W dniu 25 listopada 2018 r. o godz. 21.00 otrzymaliśmy zadysponowanie przez SK KP PSP w Strzyżowie do plamy...

Konieczkowa: Dzień Dziecka 2011

 

 

W dniu 2 czerwca 2011 roku nasza jednostka gościła uczniów klas 0-3 Szkoły Podstawowej w Konieczkowej. Dzień Dziecka w naszej jednostce stał się juz tradycją dlatego i tego roku nie mogło być inaczej. Spotkanie z najmłodszymi uczniami odbyło się na bocznym stadionie szkolnym gdzie wszystkie dzieci zostały przywitane przez naczelnika naszej jednostki, następnie wszyscy mogli zobaczyć i posłuchać ciekawych informacji na temat sprzętu ratowniczo gaśniczego oraz jego ogromnej przydatności podczas różnego rodzaju zdarzeń losowych. W tym dniu każdy mógł poczuć na swojej skórze jak ciężkie jest pełne umundurowanie podczas działań ratowniczo gaśniczych i na co jest narażony strażak - dzieciaki świetnie się bawiły i chciały przymierzyć  tzw. nomex'a. Każdy z młodych adeptów pod nadzorem kolegi strażaka mógł wypróbować swoich sił w gaszeniu "pożaru" używając szybkiego natarcia. Pokazy zakończyły się wspólnym ogniskiem z kiełbaskami. Zorganizowany Strażacki Dzień Dziecka przez strażaków sprawił niejednemu maluchowi wypieków na twarzy bo w końcu mógł choć przez chwilę poczuć się małym dzielnym strażakiem jednostki OSP Konieczkowa ;-)

 

gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1 gallery1
gallery1 gallery1  Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Supermarket Strażacki

Agregat Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR Motopompa Subaru PTX 301 big_ea7300_p_rescue_2
preload image preload image

Agregat prądotwórczy 1-faz Benza BX-6000 EKO

Rozdzielacz do tlenoterapii masowej MULTISTAR

Motopompa Subaru PTX 301

Pilarka ratownicza MAKITA EA7900

STATYSTYKA WYJAZDÓW

Statystyka wyjazdów OSP Konieczkowa aktualna na dzień 31.12.2018r.

Wspieramy akcje

karta ratownicza

zatrzymaj się i żyj

nie jedź na kacu